İbo Show’a katılan Zara’nın değişimi olay oldu! « Tuhaf Gazete

24 Ocak 2022 - 16:25

İbo Show’a katılan Zara’nın değişimi olay oldu!

Son Güncelleme :

21 Aralık 2020 - 9:09

1

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan 'İbo Show', dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi.

2

Uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönen İbo Show'da bu hafta Zara, Oktay Kaynarca, Yılmaz Vural ve Oya Başar konuk oldu.

3

Programa şarkılarıyla damga vuran Zara, futbolla ilgili bir anısını anlatınca herkesi kahkahaya boğdu.

4

ZARA’NIN FUTBOL BİLGİSİ Zara, “Bundan yıllar önce yeni yeni tanınmaya başladığım zamanlarda ‘Televole’ vardı. Erkek kardeşim de futbolda çok fanatik bir Fenerbahçeli ve benimle eğlenmeyi, kandırmayı çok sever. O zamana kadar benim de futbol ile ilgili bir ilişkim yoktu. Balic ve Bolic kardeşler vardı ama ikisi de apayrı insanlar. Soyadları Balic ve Bolic ama ben o kadarını da bilmiyordum. Televole’deki arkadaşlar sorduğu zaman da; ‘Bolic ve Balic kardeşlere bayılıyorum’ dedim. Sonra, Televole’de haftanın gafı diye yayınlandı” dedi.

5

Zara’nın bu anısı başta Yılmaz Vural olmak üzere herkesi kahkahaya boğdu.

6

Oktay Kaynarca ve Zara, gecenin en dikkat çeken iki ünlü ismiydi. Ancak sosyal medyada ise Zara'nın değişimi konuşuldu.

7

Ünlü şarkıcı, geçirdiği estetik operasyonlarla adeta bambaşka birine dönüştü.

8

Yeni çıkardığı albüm için imaj değiştiren Zara şarkılarıyla sevenlerini mest ederken çoğu izleyici ise bu değişime şoke oldu.

9

"DOĞALLIK GİTMİŞ" Bazı sosyal medya kullanıcıları "Zara'nın o güzel yüzünden eser yok! Herkes aynı tip" dedi. Çoğu kullanıcı ise Zara için "Doğallık gitmiş" dedi.

10

GERÇEK ADI NEŞE YILMAZZara 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Gerçek adı Neşe Yılmaz'dır. Çocukluğu İstanbul-Üsküdar'da geçti.

11

Zara, ilk evliliğini eski plakçısı Ulus Müzik'in patronu İskender Ulus'la yapmıştı. Bu evlilik 2007 yılında son buldu.

12

Zara 5 yıl sonra 2012 Mart ayında ikinci eşi gazeteci-yazar Akif Beki ile dünya evine girdi. Zara ile gazeteci Akif Beki'nin evliliği boşanmayla sonuçlandı.