Chloe Simms: Kaç kez söyleyeceğim, estetiğim yok « Tuhaf Gazete

24 Ocak 2022 - 17:23

Chloe Simms: Kaç kez söyleyeceğim, estetiğim yok

Son Güncelleme :

21 Aralık 2020 - 9:09

1

Bir süredir sosyal medyada Chloe Simms'in çok eski bir fotoğrafını paylaşan bazı kişiler, onun estetik operasyonlar sayesinde ne kadar değiştiğini ileri sürüyordu.

2

'The Towie' adlı televizyon şovuyla ünlenen Chloe Simms, yüzüne sürekli estetik operasyon yaptırdığı söylentilerine yanıt verdi.

3

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Simms, bıçak altına yatıp, yüz hatlarını değiştirdiği yönündeki iddiaları yalanladı.

4

"YÜZÜMDE ESTETİK YOK" 38 yaşındaki Chloe Simms, konuyla ilgili şunları söyledi; “Yüzümde estetik yok. Biraz önce sosyal medya sayfama yapılan bazı yorumları silmek zorunda kaldım. Kaç kere söyleyebilirim, yüzümden estetik operasyon geçirmedim. Cerrahi, yüzünüzdeki kemiklerin yapısını değiştirir.”

5

Kendisinin böyle bir işlem yaptırmadığını savunan Simms, "Ruh sağlığını kontrol ettirmeli, yüzüne çok fazla estetik operasyon yaptırıyor" yorumu yapan kişilere de ateş püskürdü.

6

Genellikle kadınların ve yaşlı erkeklerin sosyal medya paylaşımlarına kötü yorumlar bıraktığını ifade eden Chloe Simms, bir kişinin de akrabası olduğunu sözlerine ekledi.

7

Chloe Simms, son olarak, "Yüzümü seviyorum" açıklamasını yaptı.