Angelina Jolie-Brad Pitt’in eski koruması konuştu: Çocuklarının kaçırılmasından çok korkuyorlardı « Tuhaf Gazete

24 Ocak 2022 - 16:21

Angelina Jolie-Brad Pitt’in eski koruması konuştu: Çocuklarının kaçırılmasından çok korkuyorlardı

Son Güncelleme :

12 Kasım 2020 - 11:14

1

Bir zamanlar 'Brangelina' adıyla anılan ünlü oyuncular Brad Pitt ile Angelina Jolie, dört yıl önce yollarını ayırmış ve geçtiğimiz yıl boşanmıştı.

2

İkilinin eski koruması Mark 'Billy' Billingham, ailenin 18 aylık çalışma deneyimini anlattı.

3

Woman’s Day dergisine konuşan 55 yaşındaki Billingham, Jolie ve Pitt'in en büyük korkularının çocuklarının fidye için kaçırılması olduğunu söyledi.

4

İkilinin o dönemlerde koruma müdürlüğünü yapan Mark 'Billy' Billingham, "Angie ve Brad çocuklarına birilerinin yaklaşmasından endişeleniyordu" dedi.

5

Öte yandan 10 yıllık birlikteliklerini 2014'te evliliğe götüren ancak iki yıl sonra ayrılmaya karar veren Brad Pitt ile Angelina Jolie, arasında çocuklarının velayet savaşı sürüyor.

6

Pitt ile Jolie'nin çocuklarının velayetini yüzde 50 yüzde 50 almak istedikleri davanın ilk duruşması geçtiğimiz ay yapılmıştı.

7

ET Online'a konuşan bir kaynak, "Brad velayeti yüzde 50-50 bölüşmek istiyor. Angelina söz konusu olan velayet olunca adaletli davranmak istiyor. Çocukları için çok yapıcı. Brad bunu denemek için çok umutlu çünkü ortak ebeveynliğin önemli olduğunu düşünüyor" demişti.

8

Bazı kaynaklar da 56 yaşındaki Brad Pitt'in velayet için mahkemeye gitmeye pek sıcak bakmadığını, işlerin bu noktaya gelmemesi için çok uğraştığını belirtmişti.

9

Ancak yine aynı kişiye göre, Pitt'in başka çaresi kalmayınca bu durumu kabul etmek zorunda kaldığı konuşulmuştu.

10

İkinin bu evlilikten; Maddox (19),Pax (16),Zahara (15),Shiloh (14) ve ikizler Knox ile Vivienne (12) olmak üzere üçü evlatlık, üçü biyolojik altı çocuğu bulunuyor.