Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer yeniden savcılığa koştu! « Tuhaf Gazete

22 Eylül 2020 - 23:03

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer yeniden savcılığa koştu!

Son Güncelleme :

11 Eylül 2020 - 16:12

1

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, geçtiğimiz günlerde bir kişinin kendilerini rahatsız ettiklerini ileri sürerek şikayetçi olmuş, Aile Mahkemesi'ne başvurarak koruma kararı aldırmışlardı.

2

"İFTİRA ATTILAR ŞİKÂYETÇİYİZ" Sinan A.'nın ünlü çiftin başına dert açması, magazin gündemine bomba gibi düşmüş, bu durum sosyal medya hesaplarına da yansımıştı.

3

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre; Instagram üzerinden magazin haberlerini paylaşan ve üzerine yorum yapan bir sayfada Kıvanç-Başak çiftiyle ilgili haber yapan Günaydın'ın gazete sayfası paylaşılmış ve altına Başak Tatlıtuğ'un Sinan A. ile bir ilişkisi olduğu yazıldı.

4

SORUŞTURMA BAŞLATILDISöz konusu yorumlar sonrası Başak Tatlıtuğ ve eşi Kıvanç Tatlıtuğ savcılığa başvurarak Sinan A.'yı tanımadıklarını, paylaşımlar nedeniyle itibarlarının zedelendiğini ileri sürerek şikâyetçi oldu. Şikâyet sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

5

Söz konusu kişinin, oyuncu Hazar Ergüçlü'yü de tehdit ettiği ortaya çıkmıştı. Korunma talebiyle ilgili İstanbul Aile Mahkemesi’ne verilen dilekçede, Sinan A.'nın mesajlarında sürekli oyuncu Hazar Ergüçlü’nün kız arkadaşı olduğunu ve ilişkilerinin Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer tarafından bozulduğunu dile getirdiği anlatıldı.