Sosyal medyada yeni akım: Dayanamadım ben de katıldım « Tuhaf Gazete

18 Eylül 2020 - 19:18

Sosyal medyada yeni akım: Dayanamadım ben de katıldım

Sosyal medyada yeni akım: Dayanamadım ben de katıldım
Son Güncelleme :

10 Eylül 2020 - 15:51

1

Bu akıma ünlüler de katıldı. İşte kendi paylaşımlarıyla ünlülerin yıllar önceki ve şimdiki halleri ve kendilerine mesajları...

2

Burçin Orhon akıma uydu ve "18 yaş,58 yaş. 40 senenin izi. Hani bazen yazıyorsunuz ya. Zaman acımasız, ah gençlik vs. Bence önemli olan arada neler yaptığınız. Ben kırk seneye dans, oyunculuk, mankenlik, fotomodellik, hocalık, farklı dallarda eğitim ve üç güzel kız çocuğu sığdırdım. Yani sağlıklı olup rahat uyuduğum zamanları özlemek dışında dizimi dövüp "ah gençlik" demedim hiç. Bu sebeptendir elimde imkan olmasına rağmen daha genç görünmeye çalışmamak. Yaş almak güzeldir. Akıllanırsınız. Önünüzdeki hayat azaldıkça, gereksiz insanları ve çabaları sonlandırırsınız. Mesele kabul etmekte. Tavsiyedir. Günaydın" notunu düştü.

3

Demet Akalın da akıma uydu. Bir eski bir yeni pozunu paylaşan şarkıcı, puantiyeli elbiseli fotoğrafında 18, diğerinde ise 48 yaşında.

4

Oyuncu Goncagül Sunar, bu pozunu "İki fotoğraf arasında 25 sene" notuyla paylaştı.

5

Usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu, dayanamayıp akıma kendisinin de katıldığı belirtip bu fotoğraflarını "Yaş 30, yaş 63" notuyla paylaştı.

6

Şamlıoğlu daha sonra "Sevdim bu işi" diyerek ikinci bir paylaşım yaptı.

7

Sevinç Erbulak, önce Instagram'da yaptığı paylaşımı sonra 'Akım bu mecraya aitmiş pardon diyerek Twitter'a taşıdı. Erbulak "Bu da benim gençlik işte. Şimdiki bana “uuuuyy” diyor daha beni görmeden" mesajını yazdı.

8

BİRCE AKALAY Oyuncu Birce Akalay da akıma uydu. Akalay, beş yaşındayken çekilen pozunu tekrar etti ve "5- 36' notuyla paylaştı.

9

Haluk Levent de paylaşım yaptı ve "Ben de modaya uydum, 25 yıl önce ve şimdi" notunu düştü.

10

Oyuncu Tuna Arman'ın "26-51. Özendim yaptım ben de" mesajıyla yaptığı paylaşımına da beğeni ve yorum yağdı.