Üniversiteli Şeyda cehennemi yaşadı! « Tuhaf Gazete

20 Eylül 2020 - 00:24

Üniversiteli Şeyda cehennemi yaşadı!

Üniversiteli Şeyda cehennemi yaşadı!
Son Güncelleme :

09 Eylül 2020 - 20:15

1

“AYRILMAK İSTEDİM KÂBUS BAŞLADI” Evi basılan, işkence gören genç kız, başından geçen olayları şöyle anlattı: * 2017 yılı başlarında bir sosyal medya uygulaması aracılığı ile tanıştık. O Kocaeli’nde yaşıyordu ben de Denizli’de öğrenciydim. * İstanbul’da buluştuk ve bir süre sonra nişanlandık. Kendisinin inşaat şirketi olduğunu söylemişti, işlerinden dolayı başının derde girdiğini öğrendim. * Daha önce tecavüze yeltenme ve zorla alıkoyma suçlarından sabıkalı olduğunu öğrendim. Korktum ayrılmak istedim. O andan itibaren kâbus başladı.

2

“EVİME ZORLA GİRİP BURNUMU KIRDI” * Onunla daha fazla görüşmemek için memleketim Artvin’e gittim. Fakat benim gideceğimi bir şekilde öğrenmiş. * Benden önce babam ve amcam ile görüşüp onları ikna etmiş. Ben de biraz ailemin de baskısı ile tekrar barıştım. * Okuluma devam etmek için Denizli’ye geldim. Daha sonra tartıştık. Beni sürekli tehdit etmeyi sürdürdü. Tuttuğum evi değiştirmek zorunda kaldım.

3

* Kaldığım aparta zorla girerek bana saldırdı ve burnumu kırdı. Şikayetçi oldum ama tutuklanmadı. Daha sonra farklı bir adrese yerleştim. Fakat o adresi de buldu. ÇARŞAFA SARIP KAÇIRMIŞLAR! Küçükay, kaçırılmasını ise şu sözlerle anlattı: * Avukatla görüşmek için Denizli’ye geldim. Bir arkadaşım ile aparta yerleştim. Fakat korktuğum için yanımızda bir erkek olmasını istedik. * Bu yüzden bizimle birlikte kalması için Yunus T. adlı arkadaşımı çağırdım. Fakat Yunus T., Erdem Karadeniz ile daha önceden anlaşmış bunu bilmiyordum. * Ben uyurken Yunus T., Erdem Karadeniz’e kapıyı açtı. Zorla içeri girdiler. Beni bir çarşafın içine dolayıp arabaya bindirdiler. O ana kadar pek kendimde değildim.